متن خود را برای جستجو وارد کنید

درباره آبایان

شرکت آبایان پلیمر صنعت جنوب پارس

شرکت “آبایان” در سال ۹۶ ، واقع در دزفول با مساحتی بیش از ۲۰۰۰۰ و زیربنایی در حدود ۱۰۰۰۰ متر مربع و با هدف کمک به صرفه‌جویی در مصرف انرژی در کشور، با تولید و توزیع پروفیل‌های UPVC فعالیت خود را آغاز کرد. در فاز اول ظرفیت تولید حدود ۴۰۰۰ تُن در سال با ۷ قالب و در فاز دوم با افزایش ماشین‌آلات و تکمیل قالب‌های تولید به ۱۵ عدد، به تولیدی معادل ۸۰۰۰ تُن در سال رسید. حال با جذب نمایندگان متعدد در سراسر کشور، دسترسی سریع و آسان فعالان صنعت عمران و ساختمان‌سازی را به این محصولات فراهم کرده‌است.

“آبایان گرین” نیز نام یک دسته از محصولات آبایان است که با توجه به نیاز بازار به وجود محصولات اقتصادی، برای کاهش هزینه‌های مصرف‌کنندگان و انبوه‌سازان به تولید پروفیل‌های اکونومی پرداخت. این محصولات موفق به کسب مجوزهای استاندارد شده که در بین دیگر پروفیل‌های اکونومی موجود در بازار، از کیفیت ویژه‌ای برخوردار است. 

محصولات آبایان تاکنون به بیش از ۱۰ کشور مختلف از جمله کشورهای حاشیه‌ی خلیج فارس و آسیای میانه صادر شده که با ثبت برندهای صادراتی از نظر کیفیت، به جایگاه ویژه‌ای در این کشورها دست پیدا کرده‌‌اند. 

ما در آبایان با در اختیار داشتن به‌روزترین ماشین‌آلات و کارآزموده‌ترین متخصصان، هر روز در تلاشیم، محصولات باکیفیت و دارای استاندارد تولید را با رعایت حقوق مصرف‌کننده به بازار عرضه کنیم تا به یاری خداوند، گامی بلند برای پیشرفت صنعت کشور و تولید ملی برداریم.

آدرس: خوزستان – دزفول – شهرک صنعتی شماره دو

شماره تماس: 3-06142264220

بیش از ۱۰ نوع آزمایش برای تضمین کیفیت

بیش از ۱۰ نوع آزمایش روی مواد اولیه‌ی تولید و محصولات آبایان‌پروفیل جهت کنترل و تضمین کیفیت آن‌ها در آزمایشگاه مجهز آبایان‌ با استانداردهای بین‌المللی انجام می‌شود. این آزمایش‌ها مقاومت مواد اولیه و پروفیل‌ها را در برابر مواردی از جمله مقاومت در برابر ضربه، رطوبت، حرارت و … اندازه‌گیری می‌کند. همچنین آزمایش‌های مختلف دیگری برای تولید پروفیل باکیفیت و مطابق استانداردهای روز دنیا انجام می‌شود که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره شده‌است.

۱- آزمایش فرمولاسیون و ترکیب مواد اولیه

۲- آزمایش میزان رطوبت مواد اولیه

۳- آزمایش مقاومت در برابر حرارت و سرما

۴- آزمایش خمیدگی (انحراف از راست)

۵- آزمایش جرم واحد طول

۶- آزمایش مقاومت در ضربه

۷- آزمایش مقاومت جوش

۸- آزمایش ابعاد و ضخامت‌های پروفیل

۹- آزمایش مقاومت در برابر اسیدی و بازی

۱۰- آزمایش کنترل رنگ و مقاومت در برابر اشعۀ فرابنفش UV

کسب بیش از ۱۰ لوح تقدیر و گواهینامۀ ملی و بین‌المللی 

از آن‌جایی‌که تولید پروفیل‌های آبایان بر اساس ضوابط و آیین‌نامه‌های بین‌المللی انجام می‌شود، موفق به کسب گواهینامه‌ها و افتخارات مختلف ملی و جهانی از جمله گواهینامه ISO 9001 ، ISO 10002 و افتخارات دیگر شده‌است که در زیر می‌توانید برخی از آن‌ها را مشاهده کنید.

بیش از ۲۰ ویژگی که آبایان‌پروفیل را متمایز می‌کند …

۱. استحکام بالا

۲. صرفه‌جویی در مصرف انرژی تا ۴۰%

۳.  کاهش آلودگی صوتی تا میزان ۴۰ dB

۴. مقاوم در برابر نفوذ اشعۀ UV 

۵. مقاوم در برابر زنگ‌زدگی ،خوردگی و رطوبت هوا

۶. مانع ورود گردوغبار، دود و گازهای موجود 

۷. بی‌نیاز به صرف هزینه رنگ‌آمیزی

۸. مقاوم در برابر عوامل خوردگی و مواد شیمیایی اسیدی و بازی

۹. مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی

۱۰. مقاوم در برابر اشتعال و گازهای سمی

۱۱. کاهش بسیار ضریب تبادل حرارتی به علت ۴ حفره‌ای بودن پروفیل

۱۲. نظافت آسان به علت ضد باکتری بودن پروفیل

۱۳. ثبات رنگ در برابر اشعه‌ی خورشید

۱۴. قابلیت استفاده از روکش‌هایی با رنگ‌های متنوع

۱۵. زیبایی فوق‌العاده

۱۶ مقرون به صرفه

۱۷. عدم نیاز به سرویس‌های مکرر

۱۸.کمک به حفظ محیط زیست از طریق قابلیت بازیافت

۱۹. نصب آسان 

۲۰. استحکام فوق‌العاده با استفاده از پروفیل گالوانیزه

تضمین کیفیت، هدف اصلی آبایان‌پروفیل

پس از کنترل کیفیت مواد اولیه پنجره‌های دوجداره‌ی آبایان پروفیل توسط واحد کنترل کیفی، حال این مواد بر اساس فرمولاسیون اختصاصی توسط تجهیزات مخصوص، اندازه‌گیری و وزن‌گیری می‌شوند؛ با استفاده از پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات تمام اتوماتیک، عمل میکسینگ انجام شده و آماده تولید می‌گردند. پس از نگهداری و استراحت مواد میکس‌شده در سیلوهای مخصوص در مدت زمان مشخص، مواد به خطوط تولید منتقل شده و در آن‌جا توسط ماشین‌آلات پیشرفته اکسترودر وارد مرحله اکستروژن می‌شوند که طی این فرآیند، مواد به شکل پروفیل مورد نظر در آمده و طی مرحله کالیبراسیون شکل آن تثبیت می‌شود.

تضمین کیفیت از اهداف اصلی آبایان است. به همین جهت، دارای آزمایشگاهی‌ست مجهز به تجهیزات پیشرفته تخصصی که تمام مواد اولیه و مراحل تولید با برنامه‌ریزی منظم توسط کارآزموده‌ترین متخصصان مورد کنترل دقیق قرار می‌گیرد. پروفیل‌های آبایان بر اساس ضوابط و آیین‌نامه‌های بین‌المللی تولید شده و با استاندارد ایران و استاندارد RAL GZ 716/1 اروپا مطابقت داده می‌شود.