متن خود را برای جستجو وارد کنید

درباره آبایان

شرکت آبایان پلیمر صنعت جنوب پارس

شرکت آبایان پلیمر صنعت جنوب پارس در سال 96 با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی و رفع نیاز فعـالان صنعت ساختـمان فعـالیـت خود را در زمینـه تولـیـد پروفـیـل های UPVC در شهـرک صنـعتی شمــاره 2 دزفــول با مسـاحـت 20،000 مترمربع و زیربنایی در حدود 10،000 مترمربع آغاز نمود.

آبـایـان در سـال 1401 در بـزرگتـریـن فـاز توسعـه خود با افـزایـش خـطـوط تولـیـد از 4 خـط به 10 خط اکسـتـرودر تـولیـد

پروفیل UPVC  و تکمـیل قالـب هـای پروفـیـل از 15 به 22 قـالـب، حـجـم تولـیـد سالانـه خود را به 20000 تن رسـانید. امـا توسعه فـاز سـوم به  همـیـن جـا ختـم نمی شود؛ آبایان در پیش روی خود مقدمات تولید ورق فومیزه را نـیـز در برنامه ها ی خود جای داده است  که  در جهـت تـکمیل سبد محصـولات PVC  در آبـایـان می باشد.

همچنین آبایان همسو با توسـعه خـود که در سال 1400 و  1401 اتـفـاق افـتـاد،  شروع به ری برندینـگ از نظـر شـکـل ظاهری برند، مفاهیم برندینگ و تکمیل سبد محصولات  کرد  که ایـن اقدام با تکمیل و تفکیک سبد محصولات از نظر قیمت و شکل ظاهری صورت گرفته است. «آبایان پلاس ، آبایان گرین ، آبایان اکو» نام سـه دسته از محصولات آبایان میباشد که به ترتیب از نظر قیمت ، شکل ظاهری و وزن با هم متفاوت هستند .

همـچـنین آبایان  بـا ثبـت بـرنـد صـادراتی بـا نـام های  تـجـاری «مـکـس ویـن» و «اکو مکس ویـن» شروع به صادرات به کشـور هـای حـوزه خلیج فارس از جملــه قطــر، عمــان، کــویت، عـــراق، عربستـان و همچنـین پاکستان، ارمنستان، روسیه، سـوریه و … کرده است .

هـمــواره سیـاسـت اصـلی آبایـن  بـر پـایـه کیـفـیـت، اسـتانـــدارد تولیـد و رعـایـت حـقـوق مـصـرف کنـنـده می باشــد؛  به همـیـن منـظـــور بـا بکــارگیــــری ماشین آلات مـــدرن و پیشـرفتـــه بـه هـمـــراه پرسنــل متـخـصــص و کارآزموده، محصولی با کیفیت را تولیـد و بـه بـازار عرضـه نمـوده ایـم.

امیـد اسـت بـا یـاری خـداونـد متـعـال بتوانیـم گامـی مـؤثـر در جهـت پیـشبـــرد صنعـت کـشـور و تــــولیــــد داخــلـــی برداشـتـه و همچنان پیشرو در این عرصه باشیم

.

آدرس: خوزستان – دزفول – شهرک صنعتی شماره دو

شماره تماس: 3800-061

بیش از ۱۰ نوع آزمایش برای تضمین کیفیت

بیش از ۱۰ نوع آزمایش روی مواد اولیه‌ی تولید و محصولات آبایان‌پروفیل جهت کنترل و تضمین کیفیت آن‌ها در آزمایشگاه مجهز آبایان‌ با استانداردهای بین‌المللی انجام می‌شود. این آزمایش‌ها مقاومت مواد اولیه و پروفیل‌ها را در برابر مواردی از جمله مقاومت در برابر ضربه، رطوبت، حرارت و … اندازه‌گیری می‌کند. همچنین آزمایش‌های مختلف دیگری برای تولید پروفیل باکیفیت و مطابق استانداردهای روز دنیا انجام می‌شود که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره شده‌است.

۱- آزمایش فرمولاسیون و ترکیب مواد اولیه

۲- آزمایش میزان رطوبت مواد اولیه

۳- آزمایش مقاومت در برابر حرارت و سرما

۴- آزمایش خمیدگی (انحراف از راست)

۵- آزمایش جرم واحد طول

۶- آزمایش مقاومت در ضربه

۷- آزمایش مقاومت جوش

۸- آزمایش ابعاد و ضخامت‌های پروفیل

۹- آزمایش مقاومت در برابر اسیدی و بازی

۱۰- آزمایش کنترل رنگ و مقاومت در برابر اشعۀ فرابنفش UV

کسب بیش از ۱۰ لوح تقدیر و گواهینامۀ ملی و بین‌المللی 

از آن‌جایی‌که تولید پروفیل‌های آبایان بر اساس ضوابط و آیین‌نامه‌های بین‌المللی انجام می‌شود، موفق به کسب گواهینامه‌ها و افتخارات مختلف ملی و جهانی از جمله گواهینامه ISO 9001 ، ISO 10002 و افتخارات دیگر شده‌است که در زیر می‌توانید برخی از آن‌ها را مشاهده کنید.

بیش از ۲۰ ویژگی که آبایان‌پروفیل را متمایز می‌کند …

۱. استحکام بالا

۲. صرفه‌جویی در مصرف انرژی تا ۴۰%

۳.  کاهش آلودگی صوتی تا میزان ۴۰ dB

۴. مقاوم در برابر نفوذ اشعۀ UV 

۵. مقاوم در برابر زنگ‌زدگی ،خوردگی و رطوبت هوا

۶. مانع ورود گردوغبار، دود و گازهای موجود 

۷. بی‌نیاز به صرف هزینه رنگ‌آمیزی

۸. مقاوم در برابر عوامل خوردگی و مواد شیمیایی اسیدی و بازی

۹. مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی

۱۰. مقاوم در برابر اشتعال و گازهای سمی

۱۱. کاهش بسیار ضریب تبادل حرارتی به علت ۴ حفره‌ای بودن پروفیل

۱۲. نظافت آسان به علت ضد باکتری بودن پروفیل

۱۳. ثبات رنگ در برابر اشعه‌ی خورشید

۱۴. قابلیت استفاده از روکش‌هایی با رنگ‌های متنوع

۱۵. زیبایی فوق‌العاده

۱۶ مقرون به صرفه

۱۷. عدم نیاز به سرویس‌های مکرر

۱۸.کمک به حفظ محیط زیست از طریق قابلیت بازیافت

۱۹. نصب آسان 

۲۰. استحکام فوق‌العاده با استفاده از پروفیل گالوانیزه

تضمین کیفیت، هدف اصلی آبایان‌پروفیل

پس از کنترل کیفیت مواد اولیه پنجره‌های دوجداره‌ی آبایان پروفیل توسط واحد کنترل کیفی، حال این مواد بر اساس فرمولاسیون اختصاصی توسط تجهیزات مخصوص، اندازه‌گیری و وزن‌گیری می‌شوند؛ با استفاده از پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات تمام اتوماتیک، عمل میکسینگ انجام شده و آماده تولید می‌گردند. پس از نگهداری و استراحت مواد میکس‌شده در سیلوهای مخصوص در مدت زمان مشخص، مواد به خطوط تولید منتقل شده و در آن‌جا توسط ماشین‌آلات پیشرفته اکسترودر وارد مرحله اکستروژن می‌شوند که طی این فرآیند، مواد به شکل پروفیل مورد نظر در آمده و طی مرحله کالیبراسیون شکل آن تثبیت می‌شود.

تضمین کیفیت از اهداف اصلی آبایان است. به همین جهت، دارای آزمایشگاهی‌ست مجهز به تجهیزات پیشرفته تخصصی که تمام مواد اولیه و مراحل تولید با برنامه‌ریزی منظم توسط کارآزموده‌ترین متخصصان مورد کنترل دقیق قرار می‌گیرد. پروفیل‌های آبایان بر اساس ضوابط و آیین‌نامه‌های بین‌المللی تولید شده و با استاندارد ایران و استاندارد RAL GZ 716/1 اروپا مطابقت داده می‌شود.