بازدید فرماندار دزفول و هیئت همراه از آبایان پروفیل

بازدید فرماندار دزفول و هیئت همراه از آبایان پروفیل

.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول به همراه جمعی از مدیران استان خوزستان از گروه تولیدی آبایان پروفیل بازدید به عمل آورند.

به گزارش پنجره‌ایرانیان به نقل از روابط عمومی آبایان، علی فرهمندپور، فرماندار ویژه شهرستان دزفول، امیرحسین نظری، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان و هیئت همراه از آخرین دستاوردها و فعالیت‌های گروه تولیدی آبایان پروفیل در زمینه تولید پروفیل‌های دروپنجره یوپی‌وی‌سی دیدن کردند.

در این دیدار که به‌منظور آشنایی با نحوه فعالیت و گفتگو پیرامون شرایط کاری و مشکلات این واحد تولیدی صورت گرفته بود مهندس مسگرنژاد، مدیرعامل گروه تولیدی آبایان پروفیل گزارشی از وضعیت فعالیت مجموعه و ظرفیت تولید و همچنین برنامه‌های طرح توسعه این مجموعه ارائه کرد.

جناب آقای مسگر نژاد با اشاره به پیشینه و تاریخچه فعالیت این مجموعه تولیدی صنعتی گفت: گروه تولیدی آبایان، فعالیت خود را در زمینه تولید دروپنجره در شهر دزفول در سال 1389 آغاز کرد. صرفه‌جویی در مصرف انرژی و رفع نیاز فعالان صنعت ساختمان از مهم‌ترین اهداف ما برای ورود به این بخش بود لذا این مجموعه صنعتی پس از چند سال فعالیت و کسب تجارب ارزنده در این عرصه اقدام به راه‌اندازی کارخانه تولید پروفیل یوپی‌وی‌سی با برند آبایان پروفیل کرد. در حال حاضر کارخانه آبایان پروفیل با ظرفیت 4 هزار تن در سال و با 7 قالب اصلی در شهرک صنعتی شماره دو دزفول در حال فعالیت است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.