متن خود را برای جستجو وارد کنید

کسب تندیس کیفیت و نوآوری با رویکرد مشتر ی مداری

آبایان توانست تندیس کیفیت و نوآوری با رویکرد مشتر ی مداری را کسب نماید

به گزارش روابط عمومی آبایان ، در مراسمی که به مناسبت کیفیت و نوآوری در تاریخ هجدهم آذر ماه 1402 مرکز همایش های صداوسیمای تهران برگزار گردید ، آبایان تندیس کیفیت و نوآوری را دریافت نمود.

این مراسم با حضور سرکار خانم دکتر خاطره استاد رضایی عضو هیات رئیسه اتاق تعاون تهران ، جناب آقای دکتر یاوری نماینده شرکت نفت ایران در عمان ، جناب آقای دکتر آسیاچی مدرس و مشاور کسب و کار ، جناب آقای دکتر محمدی عضو هیأت علمی و استاد دانشگاه تهران ، رئیس هیأت مدیره انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران ، طراح و دبیر جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران و جمعی از مسئولان کشوری برگزار گردید.

هدف از برگزاری این اجلاس معرفی و تجلیل از مدیران ارزش آفرین که به کیفیت بها داده اند و با خلاقیت و نوآوری در تولید محصول یا ارئه خدمات ناب به دنبال تامین انتظارات مشتریان هستند.

و در ادامه سرکار خانم خاطره استاد رضایی  عضو هیأت ر ئیسه اتاق تعاون تهران افزود : در محیط اقتصادی و رقابتی امروزی، سازمان ها به منظور حفظ بقای خود به اهمیت نیاز مشتریان پی برده اند و به عنوان یک اصل پذیرفته شده،کیفیت فراگیرمحصول،زمینه ساز جلب رضایت مشتریان و عامل پایه در حصول رضایت سایرذی نفعان یک سازمان برای رقابت پذیری و دستیابی به موفقیت پایدار است. بنابراین باید خود را با سازکار های رقابت پذیری در حال و آینده تجهیز نموده و اصول نوین مدیریت و قواعد حضور در یبازار های جهانی را بیاموزیم و به اجرا در آوریم.

عرضه محصولات جدید در فاز اول طرح توسعه شرکت آبایان پروفیل
حتما بخوانید

محورهای اصلی اجلاس

  • آموزش و ارائه راهکارهای نوین با موضوعات مدیریت کیفیت؛رقابت پذیری و افزایش بهره وری سازمان 
  • ترویج فرهنگ خود ارزیابی در سازمان ها و شناخت نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود
  • شناسایی و تقدیر از کلیه فعالان عرصه اقتصاد در زمینه کیفیت  (مطابق ماده 20 سیاست های اقتصاد مقاومتی)
  • توسعه و نهادینه سازی نظام مدیریت کیفیت جامع و هدایت در مسیر دستیابی به موفقیت پایدار 
  • توسعه فرهنگ مشتری مداری و اشاعه خرید کالای ایرانی و دارای نشان استاندارد  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط