متن خود را برای جستجو وارد کنید

آبایان پروفیل برند محبوب سال از نگاه مصرف کنندگان

به گزارش روابط عمومی شرکت آبایان ، نهمین جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان در روز سه شنبه مورخ 11 مرداد ماه 1401 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما با اهدا تندیس برند محبوب به برند های برتر به پایان رسید . در این جشنواره آبایان پروفیل برای اولین بار موفق به دریافت تندیس زرین برند محبوب ایرانی 1401 گردید .

جشنواره برند محبوب به عنوان گسترده ترین نظرسنجی مردم در زمینه محبوبیت برندها، بستری برای شناسایی برندهای محبوب مردم فراهم نموده است تا ضمن شناسایی برندهای خوشنام ایرانی توسط مردم، زمینه تقدیر از این برندهای خوشنام و معتبر را فراهم آورد.این نظرسنجی از1 اردیبهشت ماه تا 15 تیر ماه به طول انجامید که در این نظر سنجی مردی تعداد 832001 رای در بیش از 100 گروه کالا و خدمات از طرف مصرف کنندگان ثبت شده بود .

در اختتامیه این جشنواره که در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما با حضور مقامات کشوری و مدیران برندهای محبوب برگزار شد، مهندس محمد حسن پور سرپرست واحد تبلیغات و روابط عمومی آبایان به همراه  مهندس محسن نادریان مدیر دپارتمان مونتاژ آبایان به نمایندگی مدیرعامل شرکت آبایان پلیمر صنعت جنوب پارس جناب مهندس امیر مسگرنژاد لوح زرین برند محبوب سال 1401 را دریافت کردند .  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط